Hasta Nakil Hizmeti İçin
Bizi Tercih Ediniz

Hastalarınızı Özenle ve Güvenle Taşıyoruz

Hastalar bir uzun yolculuklarda tedaviden kopmamaları çok önemlidir. Bunun için özel Şehir içi ve Şehirlerarası hasta nakil ambulansları mini bir hastane gibi olmalıdır. Gerek Şehir içi ve Şehirlerarası ambulansın içindeki tıbbi ekipmanlar gerekse Şehir içi ve Şehirlerarası ambulansda bulunan uzman sağlık personeli bu konuda yeterli olmalıdır. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak Şehir içi ve Şehirlerarası ambulanslarımızda hastanın güvenle naklini sağlamaktayız. Şehir içi ve Şehirlerarası Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığı 24456 sayılı resmi gazetede yayımlanan standartlara uygun olarak hazırlanmış ve bakanlıkça ruhsatlandırılmıştır.

Şehir içi ve Şehirlerarası Ambulans Fiyatları

Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans fiyatını belirleyen bir kaç unsur vardır. Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans fiyatı etkileyen en önemli faktör naklin yapılacağı mesafenin kaç kilometre olduğudur. Genellikle uygulanan ambulans fiyat belirleme yöntemi sabit bir açılış ücreti üzerine yapılan kilometreye bağlı fiyat uygulamasıdır. Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans fiyatını belirleyen diğer bir unsur da hastanın özel medikal ekipmana ihtiyaç duyup duymadığıdır. Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans fiyatlarında bir diğer etken ise şehirlerarası mesafeye bağlı sürücü ihtiyacıdır. Ambulanslar mola veremezler zira hasta taşıyorlar ve optimum süre içinde hedef noktaya varmaları gerekir, uzun mesafelerde tek sürücü yeterli olmaz mutlaka yorulan sürücü yerine 2.sürücü bu görevi devralmak zorundadır bu durum doğal olarak Şehirlerarası ambulans fiyatını etkilemektedir.

Şehir içi ve Şehirlerarası Ambulans Hizmeti

Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans hizmeti gerektiğinde hastaneler arası ve/veya taburcu hastalarınızın uzman ekiplerimiz kontrolünde naklinin sağlanması gerektiği durumlarda yapılmaktadır. Hasta/yaralının gereksinimine göre hasta nakil, acil yardım, yoğun bakım ve özel donanımlı ambulanslarımız ile Doktor, Paramedik, Acil Tıp Teknisyeni ve İlkyardımcı Şoförden oluşan ekiplerimiz eşliğinde sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Şehir içi ve Şehirlerarası ambulans hizmeti yorucu ve meşakkatli bir yoldan geçerek varacağı noktaya ulaşır. Sizlere sunduğumuz sağlık hizmetlerinde zaman en değerlimizdir ve zamanı en iyi şekilde kullanarak şehirlerarası ambulans hizmetini sunmaktadır.

Acil ambulans hizmetlerimiz hakkında ve özel hasta nakil aracı hizmet ücretlerimiz, firmamıza ait şehirlerarası ambulans ücretleri hakkında bilgi almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle sağlığınız için var gücümüzle çalışmaktayız.

İLETİŞİM

İşinize Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Yaratıcılık, Dürüstlük ve Yenilikçilik

BAŞLAYALIM!
0
Yıl
0+
Ekip Üyesi
0
Ülke
0
Memnun Müşteriler

BİZİ ARAYINIZ

Telefon: +90 543 530 48 53
Email: bilgi@dylider.com
Web: www.dylider.com