Gizlilik Politikası

Ana Sayfa|Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası2021-05-14T14:28:54+00:00

Sayın Kullanıcı,

DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.Web Sitesi’ne hoş geldiniz,

Aşağıdaki “Gizlilik Politikası”, DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.Web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı “Gizlilik Sözleşmesi”nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Gizlilik Politikası

  1. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. iletişim sayfasından girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.
  2. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.

a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde,
b.) DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla,

3. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nde kayıtlı kişisel bilgileriniz sadece DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu “Gizlilik Sözleşmesi” metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bu sözleşmede taahhüt ettiği şartları yerine getirmek için mümkün olan tüm önlemleri alır.

  1. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından herhangi bir bilgi saklanmamaktadır. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., iletişim sayfasından girilen bilgileri korumak için her türlü endüstri standardını kullanmaktadır.
  2. Kayıt sırasında girdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz zaman tekrardan iletişim sayfasından yeni giriş yapıp, güncelleme ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Girişini yaptığınız bilgiler yalnızca sizlere iletişim amacıyla kullanılmaktadır.
  3. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin sorumluluğunda değildir.
  4. Bu Web Sitesi diğer web sitelerine link verebilir. Gizlilik Güvencesi sadece bu Web Sitesi içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları geçerlidir. Bu Web Sitesinden linkle gittiğiniz diğer web sitelerinde o sitelere ait Gizlilik Güvencesi ve Kullanım Şartları metinlerini bularak okumanız önerilir.
  5. DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bu metin içindeki her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanarak bu “Gizlilik Politikası” nda yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Kişisel verileriniz koruma altında

DY Lider Metal Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin özel hayatlarının gizliliğine saygı duyuyor ve önem veriyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin kişisel verilerinin kullanılmasında, müşterilerimizin temel hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Biz bu verileri;
– Her zaman güvenle saklıyor,
– 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili sair mevzuat kapsamında sunulmakta olan ürün ve hizmetlerde,
– İlgili mevzuattan kaynaklanan saklama, bilgilendirme, raporlama ve ilgili diğer yükümlülüklerin yerine getirilmesinde,
– Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve diğer ilgili görevli/yetkili mercilerin bilgi ve belge taleplerinin karşılanmasında,
– Şirketimizin diğer ürün / hizmetlerini sunulabilmesi için,
– Akdedilen hizmetlerin bilgilendirmesinde kullanıyor,
– Kanunun izin verdiği kuruluşlar dışında kimseyle paylaşmıyoruz.

Dilediğiniz zaman bize başvurarak;
– Kişisel verilerinizin kullanılma amacını,
– Hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilirsiniz.
– Kanunda öngörülen şartlar sağlanmışsa bilgilerinizin silinmesini ya da yok edilmesini,
– Bilgilerinizin kanuna aykırı olarak kaydedildiğini veya kullanıldığını düşünüyorsanız ve bu sebeple zarara uğramışsanız zararın giderilmesini isteyebilirsiniz.
Kanun kapsamındaki haklarınızdan yararlanmak için başvurularınızı yazılı olarak kimlik fotokopinizle birlikte bilgi@dylider.com adresine gönderebilirsiniz, detaylı bilgi almak için TBMM’nin resmi internet sitesinden kanunu inceleyebilirsiniz.
*6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)